| AlexJackson a întrebat:

In urma cu cateva zile am avut un dubiu cum ca prietena mea s-ar fi culcat cu un alt barbat in urma cu 1-2 zile. Aseara mi-a spus ca totul este o minciuna. Cand am inceput sa facem sex, am observat niste chestii mici, albe si uscate in jurul vaginului ei. Tin sa mentionez ca noi nu am facut sex neprotejat de 3 luni. Este posibil ca ea sa se fi facut sex neprotejat cu un alt barbat si el sa fi exaculat in ea? Este aceea sperma uscata?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este absolut IMPOSIBIL sa existe asa ceva si mai ales localizat in acea parte a vulvei. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Exaculat? posibil. Da' de fapt, ce înseamnă asta?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi făcut sex cu altul.

| Hammurabi a răspuns:

Cred că ar fi necesar să existe "permis de sex" așa cum există permisul de conducere. Să ai voie să faci sex numai după un examen în care să demonstrezi că știi cu ce se mănâncă. laughing

| EcceHomo a răspuns (pentru Hammurabi):

Stiind cum şi cu ce se manancă, spune-mi, i-ai curăța sau nu crusta formată?

| Hammurabi a răspuns (pentru EcceHomo):

Wow... groaznică întrebare, oribilă imagine
ce-ai fumat? ce-ai băut? sau mai bine zis cât? laughing

| NLS a răspuns (pentru EcceHomo):

TU scrii cam rar; dar si cand scrii, ies tot din acelea "de 1000 de puncte" happy

| EcceHomo a răspuns (pentru NLS):

La 1000 puncte, primesc şi un card de fidelitate?
Mi-am amintit că, in vară, Simona Halep era la o distanță de 1000 puncte față de cea pe care a batut-o marți, liderul Karolina Pliskova.happy
Cifra asta reprezintă ceva.

| NLS a răspuns (pentru EcceHomo):

Cu certitudine. Cifră halipică.

| sofisis a răspuns:

Wow....In zona vaginului, fiind mediu umed, NU are cum sa se usuce sperma si sa ramana acolo asa. Adica fata nu s-a spalat si ea de acum cateva zile?
Doamne cat de paranoia sunteti unii... trist! Foarte trist. Mi-e mila de saracele voastre partenere.

| HazelEyes77 a răspuns:

In nici un caz nu ti dai seama daca a facut sex cu altul inspectand secretiile din jurul vaginului ei. E absurd. Sunt doar scurgeri vaginale normale la orice femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar doctorul poate dovedi ca iubita ta s-a culcat cu alt cineva prin analize si exact atunci dupa contact.Nu ai cum sa vezi ceva.Ce ai vazut tu este secretia vaginala din cauza ca nu s-a spalat sau sa excitat atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiGabriella123 a răspuns:

1-2 zile sa fi rămas sperma nu prea cred, sau poate domnișoara ta nu știe ce înseamnă igiena intima! Pot sa fie scurgeri vaginale, la fel sunt de culoare alba și și se usucă pe piele dacă nu-ți faci igiena mult timp! Bafta vouă și nopți nebune!