| GeorgeFurtuna12 a întrebat:

Inainte faceam sex cam de 5-6 ori pe saptamana a cate 2 numere fiecare. Nu aveam dureri decat daca faceam mai mult de atat. Acum nu mai pot face mai mult de 4 ori pe sapt, ca ma doare ca si cum as face prea mult(stiti senzatia). De ce e asa? Ce se intampla? asa e de vreo 2 luni...
Mentionez si ca am niste erectii exagerate in somn, sta sculata efetiv non stop cat dorm. Mereu am avut erectii in somn, dar in halul asta niciodoata. Ce este?
Am senzatia ca din cauza erectiilor din somn nu mai pot face asa mult in rest...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reactie la bolile venerice de care suferi, durerile astea.
Poate ar trebui sa repeti toate analizele de BTS si pe viitor sa faci sex numai cu prezervativ, ca sa nu te tot contaminezi de la partnerul de sex.
Se stie ca atat clamydia cat si gonoreea necesita 2-3 transe de tratament, ca sa te vindeci, iar tu spui ca faci sex in continuare, asadar continui fara sa fii vindecat de aici si evolutia bolilor si durerile provocate de acestea.
Ambele boli netratae serios, duc la afectarea altor organe in corp. Acorda seriozitate maxima la tratamente si pana nu termini complet tratamentele, iar rezultatele nu ies "negativ" la amandoua, nu mai fa sex deloc, ca nu te vindeci.

https://www.tpu.ro/......amentului/

| Xox0 a răspuns:

Poate dependenta asta ti-a facut corpul sa atinga o suprasaturatie.

| Alecsandru322 a răspuns:

Cati ani ai? Ești într-o relație?

| GeorgeFurtuna12 explică (pentru Alecsandru322):

24...da, sunt cu prietenul meu