| cristi2415151 a întrebat:

Inca o intrebare stupida de la o persoana nedumerita...
daca am fost operat de fimoza cand erma mic mai sunt virgin?
si cum vad diferenta la ata? e rupa complet sua cum?

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Toti baietii se nasc cu un strat de piele care acopera glandul penisului, acest strat purtand numele de preput. Circumcizia reprezinta probabil cel mai vechi ritual sexual si presupune indepartarea preputului cu scopul de a schimba aspectul organului genital masculin. In principiu, circumcizia se poate realiza la orice varsta, insa majoritatea unor astfel de operatii au loc la maximum 3 saptamani de la nastere.

Afla mai multe pe DivaHair.ro

| maradi3 a răspuns:

In mod normal,n-ai putea sa-ti tragi pielea prea mult pe gland,daca n-ai fi fost operat,asa, daca reusesti s-o tragi pana peste cap, e ok...bine-ai venit in randul barbatilor!laughing

| cristi2415151 explică:

Pai pot so dau la maxim sa ramana capu liber ca pasarea si pielea intinsa lejerlaughing
deci?