| Danny975 a întrebat:

Incontinuare cine mi-a citit vechea intrebare sau mai intamplat mai multe lucruri.Sa incepem, am vb cu ea despre ce simt fata de ea. Urmatoarea zii, a inceput sa ma baga in seama si in urmatoarele zii, mai mereu ceea ce pana acum nu mi s-a intamplat, dupa aia mi-a spus ca ii place de un baiat care este cu 4 ani mai mare decat ea, mentionez ca ea are 14. Dc oare mi-a spus de baitu de care ii place? vroia sa ma faca gelos?
Funda... si cateva sfaturi daca se poate ^^

Răspuns Câştigător
| asdfghjkldodo a răspuns:

Ori vrea sa se desparta de tine ori vrea sa te faca gelos... straight face

| Danny975 explică (pentru asdfghjkldodo):

Pai nici nu sunt cu ea impreuna...;(

2 răspunsuri:
| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Poate vrea sa te testeze.Sa vada cum reactionezi.