| GigglesToDay a întrebat:

Ink odatarolling eyes Am rupt o alunita dar nu a curs de se poate intampla si ce sa fac?

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Depinde de alunita, daca este una inofensiva nu se intampla nimic...dar s-ar putea sa nu fie inofensiva si sa ajungi la cancerwinking

| sebastyancuidiny a răspuns:

Nu prea poti pati nimic, in cel mai rau caz cancer. daar slabe sanse, stai calma :*

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina1901 a răspuns:

Du-te cat mai repede la medic sa ti-o scoata, nu conteaza ca nu a curs sange. Alunitele sunt foarte periculoase, stiu pe cineva care a murit in urma unui cancer cauzat de o alunita. O sa observi ca incepe sa se modifice, asa ca scoate-o cat mai repede!

| MarRuSiK a răspuns:

Poi ar trebui sa iti faci un control la medik.Cunosc pe cneeva care si rupt la fel o alunita, si era sa faca cancer la piele worried nail biting... sfatul meu asta este sa iti faci cat mai epede un control(sper ca te-am ajutat)