| lovelygirl a întrebat:

Intr-o zi, la scoala, eram pe hol si ma uitam pe geam.La o alta fereastra se afla un baiat care facea acelasi lucru.Cand ma uitam la el si el se uita. A doua zi am observat ca ma tot urmarea si se tot plimba pe langa usa clasei mele.Eu cred ca e simpatic dar el crede acelasi lucru despre mine? Oare ma place? Am nevoie va rog de niste pareri.happy

Răspuns Câştigător
| cary a răspuns:

Mai mult ca sigur te place! baga-te in seama...saluta-l,azi un:buna, maine:ce mai faci...si poate isi face curaj si te invita undeva! nu ai nimic de pierdut...bafta

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din cate ne povestesti, eu cred ca te place, dar poate e prea timid sa vb cu tine, sau poate nu stie cum sa inte in vorba cu tine, vb tu cu el, gaseste un subiect de discutie, astfel vei vedea ce ramane de facut...

| zeeeeeex a răspuns:

E foarte posibil sa te placa... din moment ce misuna prin fata usii clasei tale, dar chestia asta no sa o stii sigur sigur doar daca mai devreme sau mai tarziu o sa faca unul un pas sa se apropie de celalalt... good luck!

| Shery a răspuns:

Faza naspa ar fi sa vina la tine si sa iti zica: stii, te-am vazut ieri ca te uitai la mine si demult vreau sa ne imprietenim... nu imi faci si mie cunostinta cu prietena ta?!
asta ar fi chiar nasol...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Daca intr-adevar a facut ce ai spus tu, e logic ca te place... Da-i o sansa, dar trebuie mai intai sa afli mai multe despre el, sa afli ce-i place, din ce familie provine etc. Nu te poti "incurca" cu un baiat care nu stii nimic de capul lui, parerea meahappy
Bafta cu tipul smug

Xoxo.

| sHock a răspuns:

Din cate imi spui tu draga mea...cam te place.
Deci nu mai stati aiurea asteptand ca unu dintre voi sa faca primul pas, dai de inteles ca iti place.
Succes:*

| mada. a răspuns:

Eu cred ca te place, incearca sa vb cu el ca sa scapi de indoieli:-)

| aisha01eu a răspuns:

Si eu cred ca te place. Daca nu esti timida, poti sa faci tu primul pas. Mult succes!

| hanry a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu el si dupa comportamnetul lui cred ca ai sa-ti dai seama...

| goust22 a răspuns:

Mda... te place cu siguranta...mai ales ca ai zis ca se plimba pe lanag usei clasei tale... e cert ca vrea sa va cunoasteti...nu stati degeaba... daca vezi ca nu-ti zice nimic...intra tu in vorba cu el...nu va fie teama n-o sa se intample nimic... din contra cine stie...

succces...

| curiosgirl a răspuns:

Dacati place si e chiar asa de usor de gasit vorbeste cu el. spune-i cal placi nu vei regreta el va aprecia curajul tau... te rog nu fa aceeasi greseala ca si mine...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se tot plimba pe langa usa clasei este cert a te place, ia-l de mana du-l in curte, pune-l pe banca si intreaba-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da

| lovelygirl explică:

Multumesc mult pentru sfaturi si deja m-am interesat de numele lui si de cum invatabig grin...In legatura cu ce ai spus, alllinna, eu sunt destul de timida...si inca o data merci mult pentru sfaturi