| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un cuplu daca sunt amandoi virgini cum se vor descurca sa faca sex?

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cu rabdare si intelegere vor reusi chiar frumos de tot sa mearga mai departe.Te pomenesti ca acest lucru ii poate opri.

| DNSK a răspuns:

Simplu! u il conduci pe el pe "calea cea buna" si totul o fii bine! nimeni pe lumea asta nu s-o nascut invatat, asa ca fii numa linistita k va ve.ti descurca! bafta mare!

| anonym17 a răspuns (pentru DNSK):

Eram doar curioasa.nu era referitor la mine intrebarea dar mersi de raspuns oricum

| Memecy a răspuns:

Mai bine decat crezi, va fi ceva unic, imaginatia va juca un rol de-a-dreptul vital sa nu zic esential, deoarece creierul a conceput deja totul inainte sa se fi intamplat, asa ca nu ai frica totul va fi... nu mai stiu ce sa zic cum, da v-ati prins

| MishuD a răspuns:

Cu pofta, pasiune si neaparat prezervativ. De mai multe ori.

| alex16tm a răspuns:

Se vor descurca prost si foarte prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica cum? ti-e frica sa nu confunde organele si sa nu nimereasca prin alte parti? haha! pai sunt virgini, nu sunt orbi big grin

| skeletons a răspuns:

Foarte simplu sus jos sus jos happy