| tenisan a întrebat:

(INTREbare adresata fetelor)v-ati indragostit vreodata de seful clasei care invata bine iar daca da cat ati fost cu el?(daca nu ati fost dati cu parerea)

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ma inteleg bine cu seful clasei.Impreuna am luat locul 2 la istorie anul trecut. E meserias ca persoana, dar e deja luat, asa ca nu ma bag pe teritorii deja cuceriteoh go on

4 răspunsuri:
| DenisSa_6267 a răspuns:

Pai acum eu sunt sefa clasei nu pentru ca sunt vreo` inteligenta absoluta da n`au mai avut pe cine sa puna ca aia desteptzi n au mai vrutlaughing)) si anul` trecut era unu` shefu clasei, tocilar da' urat straight face asa ca...thinking

| ღŊεεαღ a răspuns:

Eu sunt o fire cam rebela, iar seful clasei este un elev model
Deci nu, nu am fost si nici nu voi fi indragostita de seful clasei. Nu ne potrivimhappy, Suntem doua paralele care nu se vor intersecta niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place in continuare de seful clasei.; Este foarte dragut si cred ca ma place si el. Dar nu suntem impreuna...inca! devil)

| 04nn4tm a răspuns:

Sti chestia e ca eu chiar il plac pe seful clasei care invata foarte bine si flirtez si cu ellaughing. Deci DA!