| KillMePlease a întrebat:

Care este cea mai grea intrebare care v-a fost adresata vreodata?

46 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știu...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

A baa daa...La olimpiadă la matematică în a 5-a...Era o problemă de liceu.

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Ai fost la olimpiada? Ce dragut.
nu esti singurul

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

big grin

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Mda, practic,,big grin'' este un raspuns pentru compunerea pe care ti-am scris-o eu...

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

winking

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Veezi, mie mi-o raspuns.
Tie nu
*hahahah straight face*

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Mda...sad

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Acum spune ca sunt rea, haide, stiu ca vrei.

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu o mai fac de data asta.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

De ce esti rea laughing) apai ai mai vrut sa scriu o data? am vrut sa dau copypaste dar nu mi-o iesit faza asa ca am lasat-o asa laughing

| Doub a răspuns:

"Ce e in mintea ta?"

| KamaSutra a răspuns:

Cum poti zambi atat de mult cand totul in jurul tau se destrama?

| AirănMeidăn a răspuns:

"Care este cea mai grea intrebare care v-a fost adresata vreodata?"

| kar1GaNNN a răspuns:

Mai fumezi?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intrebarile alea de la matematica...pff. "Care e teorema lui?"
Meh.

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

Care e numele lui KillMePlease?

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Sincer, asta ma intreb si eu.
Oare care este numele lui KillMePlease?

| LaughingKarima a răspuns:

"Vrei sa vi acasa cu noi?" - cand au venit ai mei sa vorbeasca cu mine pentru prima data la orfelinat

| T0T a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ai zis da?

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

...Si ce ai raspuns?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

La inceput nu am zis nimic, nu stiam ce ar fi trebuit sa zic. Dar am stat o saptamana cu ei, m-au dus inapoi la orfelinat, ca sa mai vorbeasca cu proprietara si m-au mai intrebat o data si am zis da happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

I-am raspuns lui Killy, citeste de acolo happy

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si ai facut o alegere potrivita?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Da,chiar am facut o alegere potrivita. Au mai fost si altii cu care am stat cate o saptamana sau chiar mai putin cu care nu ma intelegeam deloc, poveste lunga. Dar am ajuns sa traiesc cu niste oameni minunati intr-un sfarsit.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Da, chiar am facut cea mai buna alegere. Au mai fost si altii cu care am stat cate o saptamana sau chiar mai putin pentru ca ma intelegeam cu ei nicicum, poveste lunga. Dar am ajuns sa traiesc cu niste oameni incredibili, deci da, alegerea potrivita.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Ma bucur ca intr-un sfarsit ai ajuns binie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Ce lectie am avut de invatat?'

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Te cred...Chiar e ceva....Senzational.
Ce lectie am avut de invatat?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Aaam...pare ceva incredibil dar.mi-am mancat caietul. semana cu spanacul

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Ia loc, ai nota 2

| Pinocchio a răspuns:

"De ce?"
Asta dupa ce m-am hotarat sa rup prietenia cu o persoana.

| Carla01 a răspuns:

Gen,mama:
-Carla,ce notă ai luat în lucrare la fizică? rolling on the floor)))

| GhostRider02 a răspuns:

Cat e x?

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Ai manca caini prajiti