| Adelina1994 a întrebat:

Intrebare : Daca am facut sex neprotejat dar fara finalizare inauntru, in a 3 a zi dupa menstruatie ( am menstruatie regulata la 28 de zile si ma tine 4 zile ) care sunt sansele de a ramane insarcinata? ( procentaj estimativ? )

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca sunt mai mici, dar totusi sunt sanse. Norocul si ghinionul nu se pot estima procentual.

| Xenia16 a răspuns:

Sunt sanse mici, sper sa nu fi

| MadaSweet18 a răspuns:

0 % chiar daca isi datea drumu in tine tot nu ramaneai gravida deoarece in prima saptamana dupa ciclu nu poti sa ramai.