| pagliaci a întrebat:

Intrebare doar pentru femei. Va plac barbatii parosi, care nu se epileaza deloc?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu iac, macar zona intima si subrat, preferabil si piept, ca-mi place cand il iau in brate sau il pup pe piept sa nu raman cu smocuri de par prin gura

8 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

În anumite zone mai intime e indicat sa se epileze dacă e prea paros, dar nu pe picioare, mâini ca deja se ia la întrecere cu o femeie. Parul la bărbați nu deranjează, poate fi chiar sexy dar cum am spus în anumite zone e bine sa o facă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În zona intimă să fie epilat.Mi se pare mai igienic.În rest, nu.Doar în cazul în care e chiar exagerat de păros.

| 90210 a răspuns:

Nu. Am un iubit foarte paros laughing Nu ma deranjeaza absolut deloc. Daca isi epileaza din cand in cand zona intima atunci totul e okay.

| pinkyypromise a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie. Personal, prefer mai degraba barbatii neepilati decat epilati.