| Eroare404 a întrebat:

Intrebare pentru femei: va plac barbatii musculosi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,mie imi plac aia de le zboara vantul

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiam ca iti plac barbatii.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Imi place tot cei frumos, asta nu inseamna ca am o atractie sexuala fata de un baiat frumos, il percep cum percepi tu o fata frumoasa

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Inteleg

| J0B0MAT a răspuns:

Da,dar nu asta ma atrage la cineva.Consider ca oricui ii sta mai bine tonificat si cu un corp armonios.Si mi se pare un lucru bun faptul ca o persoana are grija de corpul sau.

| R0R0 a răspuns:

Da

| Rakanishuu a răspuns:

Intr-o oarecare masura, da. happy
Doar sa nu tina muschii loc de creier, ca atunci nu-i asa okay.

| Ana2333 a răspuns:

Nu, nu ma atrag cei cu muschii umflati, mi se par ca arata artificial mai ales daca muchii sunt exagerati de mari.

| Paramont a răspuns:

Nu, lor le plac grasii sau aschilopatii

| Amaliaa62 a răspuns:

Normal, dar sa nu fie exagerati :3

| Amaliaa62 a răspuns:

Da, dar sa nu fie exagerati