| Criss_2498 a întrebat:

Intrebare:Iti place o fata... iar la adevar/provoacare esti provocat sa o saruti pe fata fata spunand ca nu isi iroseste primul sarut pe orcine cum v-ati simti?!

8 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Eu una as fii jignita adica eu sunt oricine pentru acea persoana?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca ai cunoscut persoana in ziua respecitva, mie nu mi-ar fi pasat, mi s-ar parea chiar inteligent

| VacutzaRoscata a răspuns:

Apropo,cati ani are fata?

| Miriam55 a răspuns:

Forever alone.

| danacatalina a răspuns:

Nu m-as fi simtit in niciunfel la varsta asta.doar as fi injurat pers respectiva, da daca eram mai mik incepeam sa plang

| vampire22 a răspuns:

Cred ca daca as fi fost in locul tau as fi fost jignita.In primul rad nu sunt "oricine" si in al doilea rand problema ei daca a vrut sa joace, trebuia sa se gandeasca, nu poate refuza ea provocarea data tie.

| LlameX a răspuns:

Oribil,mi-ar fi rusine, mar durea aceste vorbe. as baga capul in pamant. dar totusi nu as renuntat as tot incerca sa ii arat ce simt pentru ea, si as incerca sa ii arat ca nu sunt ori si cine. daca nu reusesc... ridici capu si mergi mai departe. sunt destule/destui
happy

| Criss_2498 explică:

@AnGeL persoana respectiva am cunoscut'o in ziua in care am jucat jocul acelahappy