| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cand va intalnitsi cu o fata, sunteti atenti si la detalii? adica va uitati la unghiile partenerei culoarea de oja, forma sprancenelor, accesoriile, etc?

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

In primul rand, fata trebuie sa fie foarte atenta la aceste detalii, sa aiba unghiile si sprancenele ingrijite, si accesoriile asortate, si sa nu arate ca un brad de Craciun happy

| Narfundo a răspuns:

Mda... o sa stau sa o caut de purici acum:L

| bOse a răspuns:

Da, eu in special asta fac, im furisez privirea catre cele mai mici detalii.

| Ady93 a răspuns:

Eu de fapt nu sunt foarte atent la asta, dar cand o fata are accesorii in plus si e frumos aranjata ii da un farmec anume, deci merita sa fii mereu ingrijita happy.

| Sarpedan a răspuns:

Trebuie sa fi mereu aranjata, daca apare fat frumos iar tu ai unghiile ca si cum ai sapat o groapa cu ele, bineinteles ca noi ne uitam la toate detaliile.