| MyChemicalRomance a întrebat:

Intrebare pentru baieti " La ce sunteti atenti mai intai la o fata?" sincer fara mistocareli ca " la erbeguri sau la peguri" laughing)

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Amuzant. Eu privesc in ansamblu nu ma refer la suflet ca nu cred ca vezi sufletu asa cu una cu doua. Dar privind un om poti sa-l placi sau poti sa nu-l placi. Cu toate silicoanele sau ce-o mai fi poti sa nu-l placi. Deci raspunsul meu este ca privesc mai intai la imaginea de ansamblu.

5 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Eu sincer,
La personalitate (Cât de sinceră,de treabă, întelegătoare, etc îi)

| Foca a răspuns:

In primul rand la fata al doilea rand la corp si parul sa arate binehee hee asta sunt eu :d

| darrio2007 a răspuns:

Vad ca tie iti arde de mistocareli.Macar daca scriai si corect.Ei bine eu ma uit la ochi.Ei sunt oglinda sufletului.Multumita?

| Heath a răspuns:

Faţă.

| Vl4dootz a răspuns:

Prima si prima date ne uitam la airbag-uri laughing