| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți:
Care credeți că este cea mai importantă calitate prezentă la o fată, care să vă determine să vă doriți întemeierea unei familii cu acea fată?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Sa fie Barbara Palvin? big grin
sunt sigur ca mi-ar face copii frumosi big grin

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

M-ai făcut să râd. laughing Am căutat pe Google și, într-adevăr, este foarte frumoasă...

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi inspira incredere femeiile din zilele astea, ii propun sa facem sex la ocazie si sa punem la jumate tot in casa facturi mancare etc. Inclusiv cand mergem in concediu impartim tot asa imi convine, cand nu mai merge treaba poate pleca

| RAY a răspuns:

Încrederea,sinceritatea,seriozitatea,astea sunt calitățile care as vrea sa aiba persoana iubita

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mă vrea pe mine, Dacă nu mă vrea, poate să arate că Brigite Bardot în tinerețe.

| Dismally a răspuns:

Pentru mine cea mai importanta este inteligenta dar nu este singura, trebuie sa fie posesoarea multor calitati happy

| Marius22222222222 a răspuns:

Lista e lunga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se vede cand o fata este material de femeie de casa. Cand poate fi o viitoare mama. Nu umbla cu x indivizi chiar si in paralel, nu se joaca cu sentimentele tale.

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica ''material de femeie de casa''? e cumva carpa? Toate femeile pot fi bune ca mame si si sa fie de alea casei, totul tine de tine, ca barbat, cum le abordezi.Ca nici o femeie nu o sa iti fie sclava si nu o sa stea numa cu tine sa vorbeasca happy

| anonim_4396 explică (pentru Vikaa):

Nu toate femeile sunt de casa. Cele care rup jumatate din liceu/facultate. Unele nu au simtul matern. Fac copilul si il da la camin. Unele nu pot sta doar cu un barbat. La fel cum sunt barbati care nu se multumesc cu o singura femeie si mereu trebuie sa incerce ceva nou ca altfel se plictisesc.
Cum zis strainii: She's-a keeper. Adica o femeie cu care poti face oricand o familie. Ia relatia in serios si nu doar se joaca sa vada cum e o perioada si pe urma incearca la altii. Este o persoana care te apreciaza si vrea cu adevarat sa stai impreuna la bine si la greu. Aia e material de femeie de casa. La fel e si in cazul barbatilor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare iti alege drumul in viata, nu putem spune care e bun sau care e rau, asta tine de fiecare iar a judeca un om ca iti traieste intr-un mod diferit fata de viziunea ta este absurd

| MValentin a răspuns:

Faptul ca iti ofera un anume sentiment, un anume sentiment in care alte relatii cat de bune ar fi ele nu ti-ar fi putut da acel sentiment. Si ma refer la convingerea ca acea persoana sa te faca sa vezi in viitor nu doar in prezent. Am avut relatii trecute okay, dar din pacate vedeam doar in prezent astfel.
Ea de acum imi ofera un viitor, ii pasa de mine, are incredere, e serioasa si m-o facut sa simt ca sunt singurul lucru de care se poate agata ca sa fie,, ea,,. Sper sa intelegi o zi buna

| MacaveyMarius a răspuns:

O calitate e puțin spus, dar după mine cea mai importantă ar fi calitatea de a fi o fată creștină care e credincioasa fata de Dumnezeu. Când o fata este credincioasa fata de Dumnezeu și cu adevărat creștină, crede-mă ca toate celelalte calități vin după ea și e cel mai puternic argument ca cu acea femeie poți face casa adevărată cu ea.

| BogdanNebunu a răspuns:

Cur si tate in mare parte. Talpile sunt bune si ele

| anonim_4396 explică (pentru BogdanNebunu):

Toate avem. Bine, mai mult sau mai puțin... Asta înseamnă că te-ai căsători cu orice persoană de gen feminin din lumea asta?