| Lisssssssss a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre fetele care fac sex oral? Le numiti curve daca fac asa ceva intr-o reltie, sau sunt curve oricum daca fac asta? happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva este ala care crede asa ceva

| bogdan72 a răspuns:

Curva inseamna cu totul altceva. Nu vad legatura.

| Lisssssssss explică (pentru bogdan72):

Aoleu, stiu ce este aceea o curva. happy Intrebam ce parere aveti despre actul acesta doar oh go on. Sunt unii baieti care considera majoritatea fetelor curve, doar pentru ca intretin astfel de sex. happy

| bogdan72 a răspuns (pentru Lisssssssss):

Nu e chiar asa. Multi numesc anumite fete curve din frustrare - ca nu le pot avea. Mai ales daca aud ca o fac cu multi, si nici macar intre aia multi nu sunt. Unii pur si simplu pentru ca sunt interesati doar de aspectul asta. Vor s-o faca, nu cauta o relatie. Dau doar de fete care se potrivesc criteriilor si atunci generalizeaza. In general sunt numite curve fete care o fac des, mai des decat majoritatea (iar aici chiar alte fete se gasesc sa faca comentariile rautacioase - si, intr-un fel, e tot o invidie subconstienta). Astea sunt intrebuintarile colocviale (nu vorbim de centuriste); tot ce incerc sa demonstrez este ca foarte putina lume are ceva cu actul in sine. Un baiat poate fi mai degraba scarbit de cui i-ai facut, nicidecum de faptul ca ai facut. Asta e nuanta subtila, dar esentiala, pe care multi o ignora.

| VampireBlood a răspuns:

Curvă e cea care se culcă cu bărbaţi pentru bani, dacă face asta unei/cu o singură persoană, nu e.

| Negoiu a răspuns:

De ce sa fie curve? Citeste definitia curvei din DEX...

| allex20n a răspuns:

Nu's curve atata timp cat ele fac asta intr-o relatie nu si in afara ei. sper ca intelegi ce vreau sa spun...

| xxRowxx a răspuns:

Nus curve big grin cateodata. dar nu cand fac sex oral