| Nyckol a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce va atrage ce-l mai mult la o fata? Majoritatea baietilor pe care ii cunosc sunt atrase de formele fetelor(sanii si fundul). Oare asa sunt toti baietii?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu personal, pun mare pret si pe ochi si zambet, dar mai ales pe carisma fetei respective. Dar am mai zis-o si inainte: baietii se simt atrasi de formele mai bine definite caci ele va fac mai feminine, nu cumva sa confunde baiatu o fata nedezvoltata cu vreun baiat, chestiile astea ne repugna. In cazul meu formele reprezinta numai 30% cand analizez o fata.

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Asta cam asa este.Dar eu pot spune ca nu sunt atras de sani si fund ci de persoana in sine.

| Jigsaw a răspuns:

Tot te atrage atat timp cat e placut.

| zdrux a răspuns:

Da,aşa suntem toţi. d'oh

| mogosan96 a răspuns:

Nu doar sani si fundul conteaza. totul conteaza!

| MadărfacărxD a răspuns:

Eu unul sunt atras de fund si sanii + comportament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai prostesti intrebari de pe TPU.
Normal ma sora ca ne atrage si formele, dar trebuie sa fie si inteligenta, sincera, etc
repet: cele mai prostesti intrebari de pe TPU.

| denigood a răspuns:

laughing imi amintesti de cainile meulaughing NU! eu de exemplu nu ma intereseaza chestiile astea avand 13 ani... sunt copii de aia...ei se gandesc la sex. ma rog incerca sa stai pe langa ei chiar daca nu ai sani, fund etc trebuie sa se simta bine langa tine nu stiu cum sa iti zic dar multe fete se dau la mine si unele sunt mai frumoase si altele mai putin frumoase dar nu conteaza cum am spus mai sus trebuie sa ii faci sa se simpta bine big grin sper ca o sa te ajute

| SpufyLaur a răspuns:

Da asa sunt

| MrNimeni222 a răspuns:

Eu nu...pentru cap si par...(inaltime si ani)