| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce baietii sunt asa disperati de sanii si de fundul fetelor?straight face
funda

Răspuns Câştigător
| John_7502 a răspuns:

Oare de ce? Dar la ce vrei sa ne uitam la alti baieti la sanii lor si la fundul lor? Fetita am mai intalnit stupiditati de intrebari din astea sau raspunsuri de genul obsedatii se uita la sanii mei dar unde dumnezeu sa ma uit ca vai doamne sunt stupefiat in concluzie ca ma abat de la subiect din cauza ca esti frumoasa oare de ce noi baietii ne simtim atrasi de voi fetele simtim un "impuls" o satisfactie vizuala cum sa iti mai zic ca si cand voi fetele va plac un baiat sportiv cu muschi sau dragut sau educat sau mai stiu eu ce va plac sau o masina in culorile preferate sau culoare! Apropo bine ai adus intrebare iti raspund la final cu o alta intrebare atunci de ce fetele se imbraca cu tricouri scurte de trag de ele cand se imbraca sau cu pantaloni mulati de se vede pasarica sau fundul ori o bluza decoltata de mai ai putin si iti pierzi sanii pe afara oare de ce mai pui intrebare aia cand voi va imbracati asa?! Cred ca am scris un roman si nu te supara dar este o parere tratata cu respect fata de fetele din toata lumeawinking

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De nesimtiti ce sunt.

| TitiDrLove a răspuns:

Chiar crezi ca toti suntem disperati? e normal sa ne placa dar disperati sunt doar pustii de 12 ani care vor sa vada si sa simta asa ceva.care nu au vazut si nu o sa vada cat de curand tongue Pentru reestul exista doar placere tongue

| CoquineNoire a răspuns:

Eh,in acest fel ascund faptul ca sunt gay.

| MMihai a răspuns:

Ce vrei tu, ca băieții, să se uite după bărbați și nu după femei.

| Anca a răspuns:

Pai dupa ce sa fie disperati? Dupa laba piciorului? laughing Unghiile noastre? laughing

| Honeybunny a răspuns:

Pentru ca sanii,fundul (si vaginul) sunt parti ale corpului pe care le acoperim,iar barbatii sunt interesati de mister si tot ce e ascuns si vor sa descoperehappy mai demult barbatii se excitau si cand vedeau un genunchi pentru ca nu era interzis ca femeile sa isi descopere picioarele, cu timpul hainele au devenit tot mai mici. plus ca sanii fundul si etc au legatura cu actul sexual, daca intelegi ce vreau sa ziclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| deea89 a răspuns:

Ca asa sunt ei.sunt baieti...aceste 2 cuvinte pentru mine explica tot laughing)

| DCSHOE a răspuns:

De ce fetele sunt asa disperate dupa banii si BMW-urile baietilor?straight face

| John_7502 a răspuns:

Scuze ca am scris mai devreme cu greseli dar uneori am pierdut firul si m-am grabit happy!

| LittleGirlMonster a răspuns:

De vina e instinctul masculin...rolling eyes

| Crystina_6663 a răspuns:

Aaaa pentru ca in primul rand fundul si sanii sunt moi ssiii le placstraight face nici eu nu ii inteleg mda noah si in al doilea rand poate ii excitalaughing

| MariusB12 a răspuns:

Pentru că nu le plac unghiile mari și machiajul strident. Dooooooh!

| unknownn a răspuns:

Iti imaginezi ca hainele s-au inventat doar sa-ti tina de cald nu sa-ti acoperi organele?

| Chiuaua a răspuns:

Fiindca noi nu avem asa ceva si vrem sa le incercam, plus ca daca fetele nu ar mai avea aceste 2 calitati ar arata ca noi. straight face ar fi o lume bizara

| Whispers a răspuns:

Pai eu sunt baiat si da e adevarat baietii ( unii ) numai la asta se uite. ei cred ca daca au o prietena cu fund bun si sanii mari sunt cei mai tari... dar sa stii nu conteaza asta conteaza ce ai sus la mansarda poti fi buna si sa fii ultima de pe autostrada si poti fi si desteapta si frumoasa. In concluzie nu te duce dupa baietii care se uita doar la exteriorul unei fetewinking! Funda?:S:X (pls.)

| AnyAnA99 a răspuns:

Pai cei care sunt disperatii dupa asta se gandesc numai la prostiiii(cred ca sti ce vreau sa spun prin prostiiii...)

| biscuitee_8551 a răspuns:

Joaca hormonii in ei big grin Deja sunt la varsta la care daca vad o fata care arata bine le trec prin minte numai prostii si de aici proneste si dorinta de a face sex happy

| Vladimir_5857 a răspuns:

Pentru ca urechile nu ma excita.

| Dragutanu_Luk_1976 a răspuns:

Intrebarea corecta ar fi: De ce se supara fetele cand baietii se uita la sanii si posteriorul lor?