| WhiteSoul a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce va place cel mai mult la o fata? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Intrebare incorecta. asta se pune celor care au deja o iubita si intrebi ce-i place adica ce i-a gasit.
poate ca ai vrut sa spui ce cautam la o fata. si eu in special caut sa aiba caracter IN PRIMUL RAND. dupa aia frumusetea nu ma intereseaza asa tare dar nici sa ma duc cu medusa sau cu baba clanta.

dar in general la ce ne uitam noi cand vedem o femeie/fata pe strada, este in primul rand fundul. ete na... asta ne sare noua in ochi prima data. dupa aia picioarele dupa aia corpul si de abia dupa aia laughing fata.
dar daca ne uitam dupa o fata care ne place mult, (atat de mult in cat ne gandim la urmatorul pas) este fata, si dupa aia restul. acum nu e lege. dar trebuie sa ne faca acel "click".

deci raspuns. fundul ne place cel mai mult dupa aia pieptul si dupa aia restul.

| Azµre a răspuns (pentru Alexakos):

Derbi, bun răspuns laughing mă uimești, bravo

| Alexakos a răspuns (pentru Azµre):

Hahahahahaha mersi.

| WhiteSoul explică (pentru Alexakos):

Da,la asta ma refeream!big grin

| WhiteSoul explică (pentru Alexakos):

Dar m-am grabit, de aceea nu m-am exprimat corect.In ceea ce priveste raspunsul tau este unul corectwinking, ma bucur ca voi baietii mai vedeti si altceva in afara de corpul unei fete! Bravo.

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cum gândește.

| FailL a răspuns:

Pai corpul, apoi simtul umorului. Daca nu-l are nu-mi pasa sa cunosc mai mult.

| Albertooo a răspuns:

Sa fie draguta, amabila, sincera si corecta! Simplu si la obiecttongue Funda?