| Simonika1264 a întrebat:

Am o intrebare ( pentru baieti) : atunci cand voi placeti o fata, cum o cuceriti? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| Muhibbi a răspuns:

Mai, eu mi-am facut un mic "plan"laughing Ma apropii de fata, incerc sa ii devin prieten bun, ii spun secretele mele, problemele mele, sa stie ca am incredere. O ajut la nevoie, sa stie ca imi pasa. Intotdeauna ma uit in ochii ei cand vorbesc cu ea, nu o mint... Nu ezit sa-i zic nimic. Iar la un moment dat ii zic ca-mi place de ea, nu asa direct. Mai degraba o invit daca vrea sa iesim la un film, ceva cevalaughing Cea mai buna prima intalnire o faci la film, ca e intuneric si nu trebuie sa vorbesti. Si o poti tine de mana laughing

| Danysan a răspuns (pentru Muhibbi):

Prin aceasta atitudine ajungi direct la categoria de unde nu se mai poate iesi -Gresit.O fata daca te vede ca amic asa vei ramane ever.

13 răspunsuri:
| macktk a răspuns:

Aaa, chiar simplu, ii dai doi pumni in gura, o bagi cu capul in calorifer si apoi ii dai love love. Daca nu tine varianta asta si tipa, Iti dai un pumn in co..aie si fugi repede de acolo si lasi pe altul mai priceput.

| RAY a răspuns:

O violez

| Dariusuu a răspuns:

Încerc să cuceresc prin modul meu, dar depinde de fată bineînţeles.
Degeaba te chinui tu zile, săptămâni, i aduci şi luna de pe cer dacă ea nici măcar nu-ţi dă un mic impuls.

Fiecare avem nevoie de acel impuls.

| Danysan a răspuns:

Simona aici nu e vb de cum o cuceresti ci de cum trebuie sa te porti cu ea.Am vazut multe si am constatat ca cea mai proasta chestie e sa ai devii amic -Never-fa-ti cunoscute intentiile de la inceput, fa cu ea atingeri incearca sa o saruti -chair daca te va respinge -cel putin vede ca o vezi ca pe o iubita (potentiala iubita).O inviti in Oras, esti atent cu ea -dar intotdeuna trebuie sa ai duci aminte ca o vezi ca pe o next, si nu ca pe cineva cu care sa poata povestii sau mai rau sa toarca lana sau sa barfeasca laughing)). Initial e bine sa fi mai rezervat -sa nu te arunci cu declaratii si tot de ..Ideal e sa o lasi mai moale ca sa nu se arda de la inceput atractia.Si inca ceva intotdeuna cu fetele e bine sa fi sincer, pentru ca te miros de la o posta daca umblii cu tampenii, chiar si atunci cand baietii zic ca (nu stiu ca o plac dar ea nu da nici o. ca m-ar place)deja fata stie ce vrea de la tine -dar se joaca-Se numeste Arta sau Seductie si se face de cand Lumea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

"Am vazut multe si am constatat ca cea mai proasta chestie e sa ai devii amic -Never-fa-ti cunoscute intentiile de la inceput, fa cu ea atingeri incearca sa o saruti -chair daca te va respinge"
Nu inteleg ve-ai vrut sa arati in ce am luat din replay-ul tau, poti fi mai explicit?

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Citeste printre randuri!- Era ora 3 si ceva laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Nu stiu ce zici dar iti dau dreptate thumbs up, asta sa nu mai zici ca sunt aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba incerc eu s-o cuceresc daca nu vad din partea fetei un stimulent ceva

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| Ghosts a răspuns:

In niciun caz sa ' o violam ' decat intimitatea. Eu unul, nu sunt genul care ma duc sa ii iau flori sau altele, ne propunem ca intr-o zi, haide sa mergem acolo, daca vine stam, vorbim, lucruri personale, nu la ce misiune esti la vice city.O mai chem si alta data, si daca vine si ea, te baga in seama pe messenger/facebook/ skype / etc, este clar, te place, si atunci ii zic in fata. happy
Funda? tongue

| Shindan a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Am auzit multe si marunte de la multi si multe. Nu exista o teorie exacta in asa ceva. Eu consider ca lucrand cu ea, cot la cot, pe langa faptul ca devine o relatie de ajutor reciproc, devine si o relatie care practic va leaga pe plan emotional. Asa am vazut la mine la munca cel putin. La un moment dat ajungi sa dai mai mult pentru celalalt, fiindca asa simti ca trebuie. Deci a lucra cu o ea/el cot la cot e solutia cea mai buna pe care am gasit-o eu. E si mai bine sa ramana doi care lucreaza, nu in colectiv, pur si simplu DOI, atat!

| Igoraș007 a răspuns:

Uneori incercam sa ma port frumos cu ea si sa-i demonstrez ca pentru mine doar ea conteaza in viata. Fac tot posibilul pentru a fi impreuna. Ii indeplinesc orice dorinta si arat ca o iubesc cu adevarat.insa exista si cazuri in care nestiind sa sa faca baietii sau le ignora (dar de fapt le iubesc) sau se poarta foarte urit cu ele.