| Nspc a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Ce va place cel mai mult la o fata? Vreau eu sa raspund primul:
1) Sa fie isteata;
2) Sa fie cat de cat frumoasa(nu vreau frumoasa lumii)
3) Sa fie modesta si sa aiba simtul umorului
Nu vreau raspunsuri indecente, de genul "Sa fie cu sanii mari..." sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| jonnnyyy a răspuns:

Aspectul fizic nu conteaza...sa fie cat se poate de treaba si cu simtul umorului, sa nu isi minta partenerul dar nici el pe ea, sa fie intelegatoare si cam atat...restul vine de la sine

2 răspunsuri:
| cypryan_3322 a răspuns:

Sa fie isteaza, frumusika, si simtul umorului

| gabriel_9090 a răspuns:

Sa fie cu simtzul umorului si sa fie cat de cat isteata si frumoasa cate ceva din toate 3.