| victory a întrebat:

Intrebare pentru baieti... voi baietii la ce va uitati cind puneti ochii pe o fata?

16 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Eu daca as fi baiat si as pune ochii pe o fata m-as uita in oglinda sa vad cum imi sta cu orbitele goale...

| pepe a răspuns:

Fata, sani, fund si picioare.

| MarYoBenucci a răspuns:

Pey in primul rand la la fata, tzatze :X laughing si la spate fundu la ce altceva sa ne uitam la degetele e la picioare? thinking ps. imi plac fetele cuminti cat de cat inteligentehee hee :* laughing

| MarYoBenucci a răspuns:

App daca n`aveau nimic fetele pe ele m-as uita numai la pasarica laughing:X:X:X:X popales :X:X laughing

| DMV a răspuns:

Eu analizez ochii si mainile. Daca nu-i stau bine ochii-n cap sau are o unghie roasa, atunci "Ty! Ty!"

| Alex >D a răspuns:

My opinion! Repeat : My opinion!
La o fata, lucrul care o poate ajuta chiar daca nu are forme extraordinare este parul.Cu cat mai sclipitor, lung cu atat mai bine ( for me ). In al doilea rand, fata ( ochi, buze ) sa nu fie gollum-like, nici doll neaparat, macar sa aiba grija sa-si dea cu ruj si un pic de pudra laughing)
In al 3-lea rand :... 90 - 60 - 90. Daca astea sunt. mai facem exceptii la alte capitole. Patru ar fi. inteligenta de care da dovada... daca ma ia cu " uite acolo e trei pasari "... and that's all! sunt sigur ca si o fata ar avea aceleasi pretentii.

Dan

| just4fun_8801 a răspuns:

In ordine... fata, par, ochi, fund, sani, picioare

| funnymantm a răspuns:

Mai intrebi? laughing

| alexxandru a răspuns:

Hmm... ochi, sani, fund si cateodata la craciwinking!

| yonut088 a răspuns:

In general cand o fata in trage atentia ma uit in special la ochii si la fata dar de putin la sani sau ass. happy

| Roxu a răspuns:

Cu toate ca sunt fatalaughing. sigur toti baietii se uita la sani si la fundlaughing)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceasta ordine - ochi - sani - sani - fund - sani - sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fata respectiva, logic. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La marca masinii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey...prima data la fata...apoi....depindelaughing