| didii a întrebat:

Intrebare pentru. baieti!

De ce, voi baietii, va puneti foarte des mana acolo jos, vi se pare ca e tare, sau ce? Ca eu tot nu inteleg. big grin

Funda.

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Nu face greseala de a generaliza. Exista badarani si alti baieti sau invers alti baieti si badarani. Depinde cum vrei sa pui problema dar la urma urmei tot acolo ajungi...

8 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Eu nu imi pun straight face. Mi se pare un gest nesimtit.

Aia care o fac vor sa para mai interesanti(dar de fapt isi arata prostia).

| MonkeY a răspuns:

De placere blushing glumesc

baietilor le place astaa le excita intr-un fel

dar voua fetelor de ce va place?/

| MonkeY a răspuns:

Scuze dar nu asa am inteles intrebarea scuzee am inteles ca de ce baietii pun mana acolo jos la feteee scuze incodata

| MonkeY a răspuns:

Am glumit sunt de acord Andruşcă ca este o nesimtire sa pui mana pe acolo unei fete da cum zici tu nesimtire si asemenea de relatii sunt doar pentru a profita pentru baieti chiar daca imi place ma pot abtine nu imi place sa ma dau mare sau mai smecher am o relatie normala cu o fata superba desi ma lasa sa pun mana oriunde nu o fac doar o imbratisare normala sau pupic asta ii place la nebunie dar numai cate va sec 10-20 uneori mai mult uneori mai putin de cat dai mai putini ca atit vrea mai multt :***

| MonkeY a răspuns:

Poate ca am schimbat subiectul dar asta e am inceput cu scrisuu si nu am mai putut oprii

| SeNyS a răspuns:

Si monky tot nu a inteles laughing. intrebarea era de ce va puneti mana jos...nu la fete, ci vouatongue

| didii explică:

Nui nimica monkey, da totusi dc va place? laughing

| didii explică:

Am observat laughing