| John4444 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Care este poziția voastră preferată (din timpul sexului...)?

8 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Deasupra.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru RobertG101):

Cum așa?

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru RobertG101):

Ah, da! laughingasta, da Am uitat sa precizez ca pentru moment asta este poziția. Ma plictisesc repede, oricum.

| John4444 explică (pentru GoldenZenith):

Adică cu mine sub?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Mai incercati sa intrebati fetele intrebari de genul deoarece primiti raspunsuri neadevarate
In care te simti tu cel mai confortabil sa ii dai, in care te vezi tu facand cel mai bine sex cu ea. Daca nu ii place iti va raspunde

| TanteMarianne a răspuns:

Depinde de baiat.
sa zicem un top 3:
1lingura
2misionar
3nu stiu frate poate doggy, dar nu stiu.