| GianiTerranova a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce va atrage cel mai mult la baieti si cum ar trebui sa fie un baiat pentru voi?(fizic)

14 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Măăăi, sa stii ca nu prea sunt pretentioasa, nu-mi "aleg" niciodata baietii dupa un criteriu anume. Ideea e sa aiba putin din toate si ceva care sa il faca "special" (mai diferit de ceilalti), ceva de care sa ma indragostesc nebunestebig grin
Eu in general sunt atrasa de ochii, asta e primul lucru care imi sare in evidenta. Restul...il descoperim impreunahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe fete le interesează banul, ai? Nu contează cum arăți

| LarriBia a răspuns:

Puţin din toate, nimic exagerat sau ieşit din comun, în general: no preferences.

| W3R4 a răspuns:

Sincer,să nu fie nici gras,nici slab!
Daca e brunet, are ochi verzi sau căprui, e sincer şi amuzant, atunci e al meu!
A da, şi să fie înalt! Foarte înalt!
Seara faină!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa fie om de caracter,aspectul fizic prea putin conteaza pentru mine,conteaza sufletul.
Sa fie curat,ingrijit,harnic, sa-i placa curatenia, sa aiba simtul umorului, dar si seriozitate, sa nu minta.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Cel mai mult ma atrage la baieti simtul umorului! Imi plac baietii glumeti laughing...Pai sa zicem ochii albastii sau caprui, parul brunet si fizicul sa fie ok..nici prea gras, nici prea slab si nu-mi pasa daca are "patratele" sau nuwinking

| WildDream a răspuns:

Sa fie cat de cat bine facut (nu cu muschii gretos de atent lucrat si nici cu burta de zici ca-i insarcinat in 9 luni), statura nu conteaza neaparat, de preferinta brunet si ochi verzi. Asta ca ai cerut din punct de vedere fizic, care oricum nu conteaza foarte mult si nici nu inseamna ca imi place orice baiat cu trasaturile de mai sus...Depinde mult mai mult de persoana si de felul lui de a fi, de cum se comporta si nu neaparat de cum aratawinking

| NoLiesJustLove a răspuns:

Ar trebui sa fie mai inalt ca mine, brunet, ochii caprui si sa nu fie foarte slab.cam atat nimic specialhappy

| GianiTerranova explică (pentru NoLiesJustLove):

Pff si eu sunt inalt cu ochi capruihappy

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru GianiTerranova):

Wowbig grin iubiti pe viatabig grin laughing glumescbig grin

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru GianiTerranova):

Ce te-am nimerithappy:*

| MIDnightMoon a răspuns:

Mai înalt ca mine, părul mare, rocker, metalhead, punker... sau măcar să ascultăm aceeaşi muzică, să avem multe în comun.

| nata2008 a răspuns:

Sa fie dezvoltat fizic, cu o privire care te lasa praf, un mare plus il constituie gropitele, in rest daca e sa-mi placa il plac asa cum e.

| rocsii16 a răspuns:

Pai...faza e ca nu prea conteaza cum arata, conteaza cat de bine va intelegeti...Un baiat ar trebui sa fie, in primul rand original, amuzant, sensibil, dar nu prea plangacios, sa nu fie posesiv,,, si cam atat. Fizic, cred ca ar trebui sa nu fie genul de baiat 'fashion', sa fie,,, el happy