| Andreiu68 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce vedeti atragator la un baiat? Si cum un o fata poate sa fie indragostita de un baiat? Prin felul lui dau alt ceva? Dau funda cine imi da un raspuns complex

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

De personalitate, infatisare, gandire, de sufletul lui.

| gingergirl1 a răspuns:

...baiat atragator zici laughing Pai mie imi plac baietii sportivi, nu e un moft, dar nu stiu, pur si simplu imi plac laughing Macar isi ocupa timpul constructiv, nu ca altii care stau 24/24 pe internet. Intelegi ce vreau sa zic.
Dar in fine, faza cu sportul, e egala cu 0 daca nu stie sa se comporte cu o fata.winking

| CristinaSNC a răspuns:

Din punctul meu vedere fetelor le plac baietii amabili, in primul rand, nu toti golanii. Geniu la scoala nu imi pasa daca e sau nu, nici nu e asa impotant atat timp cat exista iubire si intelegere.
Iar acum, tu poti sa o faci pe ea sa te placa zambindu-i, facandu-i complimente si chestii de genu asta.

| Andreiu68 explică:

..eu vreau ca sa se indragosteasca o fata de mine prin niste gesturi sau ceva, ce ar trebui sa fac, sau ce e pe placul fetei..am 17ani!

| EmanuelKant a răspuns:

Ai bani? Ai femei.As simple as it is.

| Ankesenamon a răspuns:

Felul in care se poarta, sa nu fie prea "dulce" si nici f dur, potrivit.
Sa aiba un parfum care sa il caracterizeze.
felul in care vorbeste, sa pot avea o conversatie frumoasa si inteligenta cu el.
sa fie glumet si sa fie capabil sa creeze amintiri.
sa fie aproape de mine, indiferent de circumstante.
sa fie diplomat, sa dea dovada de buna crestere.
sa se comporte exact cum ar vrea sa se comporte alt barbat cu fiica lui.
sa isi asume fiecare lucru care il spune, pentru ca prin asta da dovada de barbatie.
sa nu fie nici prea sufocant nici prea distant.
sa ma motiveze.
sa stie cand sa ma certe si sa ma corecteze atunci cand gresesc.
sa fie capabil sa cladeasca un viitor alaturi de mine si sa nu se abata de la plan laughing
uneori e bine sa fie si indiferenta prezenta, pentru ca asta atrage cel mai mult sau "intarata"
sa ma protejeze si sa ma simt in siguranta langa el
sa fie independent..etc etc etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ankesenamon):

Cand o faca incepe cu " nici prea prea nici foarte foarte " e clar ca nici ea nu stie ce vrea, stii tu. gen " nici prea sufocant nici prea distant." etc

| Ankesenamon a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie undeva la mijloc, potrivit.

| qCrazyMan a răspuns:

Bai frate eu nu stiu laughing

| Dia230 a răspuns:

Tesfatuiesc sa fii dragut cu ea, sa vorbiti despre lucruri pe care le aveti in comun, sa ii zimbesti mereu, cauta intotdeauna subiecte de discutie cu ea

| Anominul2003 a răspuns:

Mie imi place de unul frumos, cu ochii albastrii, viitor fotbalist, blond! E si foarte destept! E amabli, glumeţ, gentalmen. Si nu stiu daca ma place! El ma apara mereu, ma ajuta, spune ca sunt frumoasa, cand este vorba de un concurs sau final de an scolar zică ca este clar ca eu voi castiga! Vreau sa ma ia cu masina si sa facem proiectele şcolare impreuna! Cand l-am intrebat daca ma place el spune ca daca zice da, poate ma supăr, daca zice nu ma supăr. Eu sunt o fire care se enerveaza repede si sunt in stare sa il pocnesc si de aceea spună ca daca zice nu il omor, iar daca zice da ma omoară. Ma place? Va roog spuneti-mi!