| Marius96 a întrebat:

Intrebare pentru fete!
Conteaza pentru voi aspectul fizic la un baiat?laughing
Adica sa fie mai musculos, pe scurt bine format!

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna Marius!
Pentru mine nu conteaza. Sincer, prefer mai mult un baiat care sa ma respecta, sa ma iubeasca, etc. Decat unul plin de muschi. La ce ma ajuta daca are muschi? ( Personal, ma dezgusta aia SUPER MUSCHILOSI.)

| A12NDRA a răspuns:

Da normal.Asa cum si pentru voi conteaza, conteaza si pentru noi.Mai ales pentru sportive, ele sunt cele mai pretentioase la baietii cu muschi si care arata bine.

| NoSmile a răspuns:

Buna. da,pentru mine conteaza si aspectul fizic. desi toti suntem de acord cu frumusetea interiaora,mai intai lesinam dupa amablaj. si cred ca oricine mai intai este atras de aspectul fizic. desi conteaza mult aspectul fizic pentru mine,conteaza si inteligenta. degeaba e frumos,daca nu e in stare sa lege doua cuvinte. insa, gusturile difera de la persoana la persoana. nu suntem toti la fel, si nu vom fii niciodata.

| Bubuuuu a răspuns:

Conteaza cum arata un baiat, nu foarte mult, dar conteaza. Mie cel putin nu-mi prea plac cei 'super musculosi' :-s

| AnnY98 a răspuns:

Pentru mine nu,depindesi ce simt pentru el din onterior,dar, totusi conteaza si aspectul fizic, darnu chiar asa de mult.ca poate el sa fie musculos, dar foarte prost!laughing
noh.pai eu mai mult ma uit la interiorul acelui baiat.tongue
Byehappy

| bombolinna a răspuns:

Pai depinde de fata. E important si aspectul fizic, dar daca iti place de un baiat de exemplu iti place cum vorbeste, cum se poarta, iti plac ochii lui si totusi nu are muschi si nu e chiar bine format ce faci?! Nu mai esti cu el din cauza asta? eu nu sunt de acord. Nu e cel mai important aspectul fizic.

| Colla a răspuns:

Ba eu zic ca depinde si de stilu baiatului.Nu cred ca o sa vezi tu un tip scene[emo vestimentar] care sa fie musculos care sa fie placut de o fata.Fiecare cum ii se potriveste.De exemplu poti vedea unu' slabut da sa'l placa multe fete si poti vedea unu care face sala de 3 ani si e bine facut si nu-l plac decat vreo 2. winking [aa si depinde si de caracter]

| Enna90 a răspuns:

Pe mine nu, totul vine din interior, ei bine totusi conteaza si putin aspectul fizic dar eu pariez mai mult pe cel din inauntru, degeaba ai un baiat musculos dar care nu stie nimic kiss

| doriiy a răspuns:

Pentru mine e de ajuns sa se imbrace bine si sa fie cat de cat dragut si sa fie si glumet si serios cand trebuie. in rest. apa de ploaie oh go on xD

| stefanik04 a răspuns:

Uite,eu cred asa: happy
Cand noi fetele vedem un baiat ce arata bine,ne uitam la el si spunem ca"vai ce ochi faini are,ce abdomen are etc."
Totusi,daca acel baiat este amicul tau,te intelegi bine cu el,sau chiar iti place de el, si il cunosti, eu nu cred ca mai conteaza cum arata.Pt mine sincer conteaza mai mult cum e el in interios...Nu vreau sa fie un nesimtit sau micinos...Mai bine,sa nu arate ca un manechin, "perfect",decat sa aiba un compotament mai naspa.
Dar totusi,cine nu se uita macar putin daca e mai frumusel,dar cum am mai spus, pe mine nu ma intereseaza asa mult cum arata, dca e bine format.happy Asta e parerea mea

| Andreea_6041 a răspuns:

Da lol pentu mine conteaza cel mai mult