| andreidinamo47 a întrebat:

Intrebare pentru fete(din nou):Unde ati vrea sa aiba loc prima voastra intalnire cu baiatul pe care il placeti:---intr-o discoteca(sau alte locuri zgomotoase ca acestea)sau intr-un loc linistit(un restaurant de ex)cu o muzica lina, intr-o ambianta placuta, unde sa va puteti privi in ochi si sa vorbiti despre voi?

9 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Eu una aleg prima varianta, asa m`asi simti mai in largul meu si eventual daca mai beau ceva vorbesc deschis, fara retineri(bine acum depinde si ce varsta are fata ca daca are 20-25 sau mai mult cred ca prefera a2a varianta)winking

| yanny`s a răspuns:

Eu prefer plaja...nisip,valuri:Xlove struck..linistetongue ar fi perfectlaughing

| canarita a răspuns:

In discoteca e aiurea, este galagie pentru prima intalnire...as invita-o la masa, undeva cochet, depinde de fata acum, daca este simandicoasa la un restaurant bun, fitos, daca e normala, la o pizzerie undeva. Asa aveti timp sa discutati mai mult si sa savurati si ceva bun. Va intelege si ca nu esti zgarcit peste masura incat sa zica apoi:"m-a scos la un suc si am atarnat 3 ore". La masa va gandi ca e placut sa mancati impreuna, sa conversati, sa glumiti...este mult mai familiar, mai intim...sti, la masa nu mergi cu oricine care te face sa-ti stea mancarea in gat. Dupa aceea o poti rasfata cu un film la Mall, las-o pe ea sa aleaga, (macar la inceputul relatiei), si cand o conduci acasa, cumpara-i un trandafir, curata-l de spini pentru ea... daca nu o cuceresti asa inseamna ca e o scorpie insensibila si nu mai merita sa te gandesti la ea!

| Elly4all a răspuns:

.:d pai eu as vrea intr-un restaurant.intr-un loc mai retras unde sa nu ne deranjeze nimeniwinking

| piticutz a răspuns:

La un picnic in padurebatting eyelashes

| crisS a răspuns:

As alege a 2 varianta... dar nu chiar restaurant... poate o terasa la un sus ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca intr-un loc linistit. nu neaparat intr-un restaurant, ca prima intalnire un pic cam scumpa intr-un restaurant dar daca el chiar e un adevarat gentleman merge. Nu am glumit, da intr-un loc linistit unde sa te poti intelege pentru ca daca merge bine si se porneste o relatie se gaseste timp si pentru discoteci, asa degeaba te mai intalniste cu cutare persoana pentrun prima oara daca te intalnesti in disco si nu te intelegi... poate intreaba tipa si ce fel de fete iti plac? si el pai si fetele si baietii, si ea aaa da ok perfect, k daca nu intelege na, ncii nu ii mai zice ca nu a inteles. Deci categoric intr-un loc linistit... Merge chiar un parc sau intr-un mol, asa se cunosc si gusturile fiecaruia in ceea ce priveste vestimentatia si mobila, puteti sa beti si o cafea ceva, nici nu te coci prin caldura sau sa ingheti prin ger. Nup? eu asa cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un loc mai putin aglomerat ar fi perfect. o terasa langa un rau sau lac, de preferat seara happy eu as fi in al noualea cer daca el ar inchiria un local doar pentru noi toata seara :X

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Eu aleg a 2 a varianta dar totusi am si eu o intrebare pentru tine:dc le pui intrebari doar fetelor, vrei cumva sa capeti experienta la urmatoarea intalnire?