| blade_8047 a întrebat:

Salut. Recomandati-mi si mie va rog o cafenea din zona Unirii sau Decebal pentru o prima intalnire. As vrea sa-mi spuneti un local cu ambianta placuta, ceva mai putina lumina ca pe stadion si neaparat sa aiba si canapele, nu doar scaune pentru ca vreau sa stau aproape de domnisoara cu care ies, nu fata in fata. Va multumesc

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Decebal : Pose Cafe, Lolly Pop, Cafe Times.
Unirii: Cafe Andy Hotels, Shisha Cafe.
O poti invita si in Centrul Vechi, ai de unde alege.

| Caro34 a răspuns:

Daca esti din Oradea, mergi la Lotus! Acolo gasesti exact ce ai cerut! Eu te sfatuiesc sa nu faci lucruri nepermise, ci sa fii corect, decent imbracat etc. etc. fiindca daca-i a ta, atunci a ta va fi si daca o privesti fata-n fata si daca stai langa ea! Magia e pretutindeni, cu tine, si nu tine cont de loc ci de persoana! Tu sau persoana de langa tine sunteti ambianta, toate celelalte sunt in plus! Daca o iubesti si te iubeste, atunci lumina, zgomotul, florile, oamenii etc. etc. sunt in plus fiindca oricum nu le vei remarca! Sufletul iti va spune totul, te asigur! Bafta!