| AndyPeScurt a întrebat:

am o intrebare pentru fete.
Voi ce ati vrea sa face-ti la prima intalnire?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Pe mine ma intereseaza sa ma scoata tipul undeva in centru, sa vad ca nici nu-i e rusine cu mine, nici n-are ceva de ascuns si ma intereseaza sa nu aud despre sex la prima intalnire, asta insemnand nici intrebari, nici apropouri, nici pipaieli.Si ma intereseaza sa ma distrez. Daca tipul ma face sa rad, e un punct in plus pentru el.La fel daca face o activitate interesanta cu mine, are un punct in plus:daca ma duce la un concert, la un teatru, la un film.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Preferabil la prima întâlnire să fie un dialog de cunoaștere!
Pa, pa.

| shadow72 a răspuns:

Iti spun eu ce vor la prima intalnine: vor sa vada ce ai in cap....sau in buzunar, sau ambele

| Lawliet14 a răspuns:

Ar vrea ca tu sa inveti sa scrii corect gramatical. Pentru astfel de erori ar fi trebuit sa nu treci gimnaziul.

Răspuns utilizator avertizat
| yay500 a răspuns:

Daca intrebarea ta e un mijloc de a spune ca nu stii unde sa o duci pe prietena ta uite o sugestie. Du-o la suc si apoi va plimbati in parc.