| afi a întrebat:

Intrebare pentru fete! marimea conteaza!? si ce marime preferati!?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da conteaza, prefer marimea de 10 metri

| lyrics a răspuns:

Nu conteaza atat de mult.
se zice ca grosimea ar fi mai importanta.
totusi, un penis mare poate provoca dureri.
asa ca mai bine unu mic sau potrivit care sa provoace placere(sa stii sa-l folosesti)

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nu conteaza marimea happy Conteaza sa stii ce sa faci cu eahee hee.

| cryssa a răspuns:

Sigur ca dalaughing
daca nu marimea, atunci ce?raised eyebrowslaughing

| Ionut a răspuns:

Scuze, sunt baiat si intrebarea asta a mai fost, trebuia sa dai un search. Si apropo de subiect, Nu conteaza fiindca placerea este aceeasi. Dar daca vrei sa agati o "catea" (scuzati-mi expresia) asta ar fi o problema.

Bafta

| ladybug11 a răspuns:

Nu prea mare... doare...

mai bine mai mic. dar mai priceput...

nu cantitatea. ci calitatea conteaza dp minehee hee

| lavynya1 a răspuns:

Daca o ai mare si persoana de langa tine nu e obisnuita cu asa ceva risti sa ii creezi neplaceritongue.

| afrodyta a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza cat de mare e, mai mult conteaza grosimea si sa stii cum sa satisfaci o fata, asta conteaza.Ca daca o ai mare si nu faci nimic degeaba o ai.Bafta!

| afi explică:

De ex ce ati face daca un baiat v-ar spune ca o are de 12?~. ati mai dori sa o faceti cu el!? ati mai avea acelasi interes?!