| Treaem24 a întrebat:

O intrebare pentru fete care nu mai sunt virgine, contează mărimea?

24 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Comteaza in primul rand afectiunea, calitatea si lungimea preludiului, sa stii sa o faci sa fie relaxata, dornica, increzatoare, si abia apoi si marimea!
Tu crezi ca degeaba e Punctul G situat la 3-5 cm de la intrarea in vagin?!
Tocmai pentru ca si cei mai putin dotati sa aiba sansa de a satisface femeia!
Mai ales daca stie sa o satisfaca si oral intai, succesul e asigurat!
Asa ca lasa prostiile si perfectioneaza-te, mare grija la igiena si sa nu iti miroasa neplacut nimic!
SEXUL NU E CIOCOLATA!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza marimea, poate fi oricat de mare

| Treaem24 explică (pentru suntserios):

Nu contează dar poate fi ori cat de mare mișto raspuns

| RAY a răspuns:

Logic ca conteaza din moment ce specia umana are cel mai mare penis dintre toate celalante primate, femeile alegand mereu barbati cu penis mare, vezi africa unde poligamia e la putere, aia au cele mai mari

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca conteaza marimea!
Din pacate, un penis mic nu va putea niciodata sa satisfaca vaginal o fata.

| sofisis a răspuns:

Da, logic. Dar nu este tot ce conteaza.

| Treaem24 explică (pentru sofisis):

Sunt curios de răspunsuri de aia pusasi intrebarea

| sofisis a răspuns (pentru Treaem24):

Pai cred ca stiai deja raspunsurile. Cine zice ca nu, minte.

| alina2k18 a răspuns:

Marimea NU conteaza cand o ai de 20 CM!
winking

| Emma30555 a răspuns:

Adevărul e ca nu prea contează.

| Treaem24 explică (pentru Emma30555):

Alte fete ca da tu ca nu poti explica raspunsul tau

| Emma30555 a răspuns (pentru Treaem24):

Poate fi vorba de anatomia fiecăreia, sau poate sunt doar prejudecăți, nu toate femeile funcționează la fel, nici toți bărbații

| ywar a răspuns:

Conteaza in masura in care nu ai un micropenis. Micropenis -7 cm. Vaginul femeii are cam 12 cm, mai departe tragi si tu concluziile ce ai putea face cu o sula de 19, 20 etc...

| Dalmore a răspuns:

Da. Contează să nu fie mare. Pentru mine e dureros și inconfortabil.

| Necunoscut112 a răspuns:

Marimea contează si face diferenţa.

| Jay1 a răspuns:

Mărimea şi grosimea contează, dar cel mai important este să ştii ce să faci.
Tehnica bărbatului contează.

| Sara1248 a răspuns:

Depinde de fiecare. Mai ales daca e virgina, nu, nu conteaza.

| Treaem24 explică (pentru Sara1248):

Ma referi pentru fetele care nu mai sunt

| Caaaaalin a răspuns:

Da. Ai penisul mic. O să fii un ratat în viață, o să mori alături de o pisică.

| Treaem24 explică (pentru Caaaaalin):

Nup am asa mic din pacate pentru tine caline sunt si căsătorit sotie e multumita cu ce am creca tu mori alături de pisica am întrebat de curios ce raspund fetele nimic mai mult

| Violleta2022 a răspuns (pentru Treaem24):

Ma asteptam ca fiind barbat insurat, sa stii deja pana la varsta asta ca marimea conteaza.
Iar daca ai venit sa pui intrebarea asta aici, inseamna ca ai o mare dilema, daca ai un penis capabil sa satisfaca, sau nu.
Sa nu uitam ca, sotia te iubeste si te accepta chiar daca ai 10 cm de penis, ca doar nu o sa arunce dragostea pe apa sambetei, din cauza mititelului.

| Treaem24 explică (pentru Violleta2022):

Stiu si chiar am capabil penisul nu se plange chiar reusesc da o satisfsc deplin dar is curios de raspunsul fetelor de aia intrebai

| AlynAlum a răspuns:

Logic! Conteaza 2%

| AverageTitel a răspuns:

Ce marime?