| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete.
conteaza s au nu marimea"

Răspuns Câştigător
| amaliax a răspuns:

Nu conteaza marimea! daca iubesti omul de langa tine, il iubesti si fara organ! abureli!

11 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu neaparat atat timp cat face treaba cum trebuiehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca o intrebi pe tipa cu care vrei sa te combini, iti va raspunde ca nu conteaza. Daca ne intrebi pe noi, nu inteleg la ce anume iti folosestesa afli.

| WhiteRose a răspuns:

Dupa parerea mea conteaza mai mult sentimentele si "calitatea". dar majoritatea fetelor cu care vorbesc spun ca marimea conteaza clar! laughing asa ca parererile sunt impartite, normal:p

| Crissttina a răspuns:

Si marimea dar si ce sti sa faci cu ea.in sensu cum te misti.chestii de genu

| amc a răspuns:

Conteazalaughing)

| Loome a răspuns:

Da, ca altfel tricoul meu nou ar fi fost prea larg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza functia dupa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa mai cred pentru ca toate, inainte de a o vedea, mi-au spus ca nu conteaza marimea dar in momentul cind au vazut-o au marit ochii a uimire si s-au imbujorat toate.

| AnnabelaS a răspuns:

Conteaza desigur foarte mult

| ncis a răspuns:

Nu conteaza! Legatura pe care o aveti si sentimentele cu care traiti momentul...la mine nu conteaza marimea.