| NuSuntOarecare a întrebat:

Intrebare pentru fete si baieti! Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi intr-o dimineata de sex opus pentru o zi? ( fetele sa se trezeasca fiind baieti si invers) laughing)) funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Daca m-as trezi fiind baiat, primul lucru pe care l-as face ar fi sa ma gandesc cum naiba ma duc la scoala in uniforma de fete(in fusta)

11 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

As face laba

| Emilian65 a răspuns:

As face ochii mari si m-as intreba ce este cu mine.

| SkyPilot a răspuns:

Avand in vedere ca nu pot sa raman gravid, ca a doua zi imi primesc la loc echipamentul original, as lua la rand toti baietii care mi-ar placea in noua mea calitate happy

| dragodana a răspuns:

Salut! daca iubitul meu ar fi eu si eu-iubitul meu am face sex sa vedem si cum se simte in pielea celuilalt.Si as mai fi terifiata de sofat pentru ca eu nu stiu soferie.

Răspuns utilizator avertizat
| ViatacuLouie a răspuns:

Sigur as bea apa, asta e primul lucru din zi ca baiat, de ce nu as face asta si ca fata...

| CuieMoco a răspuns:

Prima oara m-as intreba cum sa nimeresc toaleta straight face

| bybybby a răspuns:

As face pipi din picioare big grin eventual cu target laughing))

| NuSuntOarecare explică:

LikeSweets, iti dai seama ca daca esti baiat, te si imbraci ca unultongue

| NuSuntOarecare explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar cel mai mult mi-a placut raspunsul lui AeSook de aeea i-am acordat funda. O seara buna tuturor!

| antonio123456 a răspuns:

Fiind fata, as face Degețica, ca sa vad cum se simt! laughing)))))))))))))