| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete,sincer in medie cam de cati baieti, barbati va simti atrase fizic, cand mergeti pe strada?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de atitudinea lor, de cum arata etc, cat de mare e strada. laughing))
Hai sa zic 2-3.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sincer nu consider o crima faptul ca admiri unii necunoscuti pe strada sau oriunde altundeva. Asta nu inseamna ca ai si sarit in pat cu ei. Cred ca toti avem atractii involuntare de genul ca suntem oameni pana la urma. Acum nu putem sa mergem numai cu privirea in pamant. Si mie mi se intampla sa admir tipii cu parul lung, pe cei care se imbraca altfel si ies un pic din tipare. Acum nu stiu cati din astia se intampla sa mi iasa in cale pe strada.

| TanteMarianne a răspuns:

LOL. depinde.
daca vad o gloată de baieții care arată bine ma holbez la ei, apoi incep sa ma intreb cum ar fi cu fiecare dintre ei in pat sau cu tot grupul deodata. apoi imi trece, iar cand ma plictisesc, iar ma gandesc la prostii.
nu pot sa zic un numar exact.

| simplegirl2 a răspuns:

Daca strada e goală, nici unul; Iara e posibilitatea ca sa fie numai baieti/bărbați urâți cand trec.Eu daca am o pata pe băieții blonzi cu ochi albaștri si nu vad niciunul atunci nu sunt atrasa

| YellowAngel a răspuns:

1-2.

| GaZa1994 a răspuns:

laughing te-ai gandit sa întrebi. Foarte bine! Pot sa raspund? Nu ma uit pentru ca nu caut. Prietenul meu e in ciuda păsăricii (cum spuneți voi "in ciuda p***"). Bineînțeles ca asta e valabil pentru mine, ca de altfel nu stiu cate fete l-ar considera asa, desii stiu multe care s-au dat la el si de atunci ii tot zic sa nu isi mai faca freza si sa nu se mai dea cu parfum.

Răspuns utilizator avertizat
| GaZa1994 a răspuns (pentru nimportequi):

Ce inteligent/ă esti tu! Ha ha! Ce amuzant e sa le știi pe toate... Daca tu te uiti "pe ascuns", e ceea ce faci tu. Nu înseamnă ca toti facem la fel. Nu il fac un împuțit, doar ca sa nu se mai dea cu parfum, ca oricum nu miroase a trasnpiratie. Toata lumea stie ca parfumurile conțin feromoni, asa ca ce fac, e ca încerc sa-mi păstrez băiatul numai pentru mine. Cel Putin de când am văzut o groaza de fete tot învârtindu-se prin jurul lui, parca ma apuca dracii când il vad cat sta in oglinda. Nu stiu la ce ma obosesc sa-mi explic tie. Tu cred ca trebuia sa fii scos de pe site la astfel de răspunsuri.