| cosmin986522 a întrebat:

Intrebare pentru fete: va plac mai mult baietii mai slabi sau ce cu muschi(gen arnoldlaughing )

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Potrivit. Dar in niciun caz unul uscat sau plin de muschi!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Sa sti imi placa amd2 dar nici aia cu mush si cu o tona de slanina pe ei laughing

| DevilLife a răspuns:

Mie una imi plac cei cu putini muschi.adica sa aiba totusi o forma si sa nu fie ca tocilarii aia de stau in fata compului 24/24

eu una pe cei gen arnold ii vad scarbosi! in timp muschiul se atrofiaza si o sa arate mai rau ca mumia aia din filme... iar in legatura cu cei slabilaughingnu vreau sa umblu pe strada cu unu ce are greutati prin buzunare sa nu il ia vantulaughing

| DraPraaHaarp a răspuns:

Mie imi plac aia mai slabuti dar sh oleaq bine facuti.nu gen arnoldlaughingrolling on the floornu imi plac baietii gen''branza cu muschi'' d`aia care gandesc numa cu ce vau i pantaloni si cu mschiihappy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Vb lui TheBugDude laughing Muschiu` buzunarului laughing Fetele aleg baietii cu puta mai mare laughing Sa se scarpine bine cu ea laughing Unele... happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

Muschiul buzunarului e baza.Mai e si muschiul ala din pantaloni care se leaga strans de cel al buzunarului.

| piticapitika a răspuns:

Nu-mi plac cei slabi, imi plac cei bine facuti.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Prietenul meu e unul din aia cu muschi si nu se da mare si nici nu e cocalar.la inceput nu imi placeau baietii cu muschii dar acum da.chiar fff mult

| ShockyPunk a răspuns:

Pai...sincer mie mi se par mai draguti cei mai slabutzi asa.pentru ca cei cu muschi sunt naspa. oricum cei cu muschi se dau mari tot timpul si in majoritatea cazurilor sunt cocalariworried.

| Angel_4471 a răspuns:

De acord cu popikgeo. Nici mie nu imi placeau cei cu muschi dar de cand e prietenu meu mai musculos imi place chiar f multhappy

| Selena54 a răspuns:

Imi plac aia care par slabi da` cand isi dau jos tricou au patratele :X

| G a răspuns:

Eww nu-mi plac aia super musculosi. laughing imi place sa vad ceva bicepsi sau pectorali, dar nu muschi gigantici de bodybuilder.

| Mariaღ a răspuns:

Cei cu muschi DAAAA nu vreau sa il pazesc eu pe el, ci el pe mine tongue