| yusuf a întrebat:

Iti este rusine ca esti cetatean roman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mine nu imi este rusine...imi este rusine de altii.

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nu, deloc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

NU.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Deloc. De aia nu spun niciodata!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu! iubesc tara asta asa cum e...Romanii sunt cei mai destepti oamenihee hee

| anonim a răspuns:

Dar ce-ti veni cu intrebarea asta?laughing

| Dl.Inginer a răspuns:

Nu mi-e rusine, dar mai bine-mi shade engleztongue

| valsulnorilor a răspuns:

Dupa user pari sa fii turk sau arab oricum musulman.
In realitate nu cunosc pe net fiecare are dreptul sa fie ce vrea si cine vrea.
Sa fii roman e o mandrie, un dar divin, cu munti si mare cu delta si ape curgatoare, cu mine si cu zacaminte, cu manastiri si cu lacasuri sfinte, e o mandrie, e un dar sublim suntem romani cu asta ne mandrim!

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Nu, deloc, pentru ca nu sunt Roman laughing

| mIsTeR a răspuns:

Nu imi este rusine deloc ma mandresc ca sunt roman...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt cetatean roman, dar toata lumea ma stie ca sunt romanca doar pentrul faptul ca vorbesc romaneste.nu, nu imi este rusine ca ma considera romanca.in schimb imi este rusine cu cei care nu recunosc ca sunt romani!

| lo_7929 a răspuns:

Mi-e rusine de ceilalti, nu de mine, de cei cunoscuti, asa zisele "vedete" ale noastre(nu vreau sa jignesc pe nimeni pentru ca sunt si oameni cunoscuti foarte seriosi si de treaba, ma refer la cei care ne fac de ras mereu)...sunt romanca si asa o sa ramanwinkinghappy