| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc pe cineva dar imi este frica sa-i marturisesc pentru ca mi-e frica sa nu ma refuze iar daca ma refuza nu stiu ce ar trebui sa fac.cine ma poate ajuta? sunt aproape disperata. IMI PLACE F. F. F. MULT...

Răspuns Câştigător
| Anonim_3022 a răspuns:

Aceiasi situatie! Dar nu mai puteam accepta.
I-am zis.
A fost cat de rau putea sa fielaughing
Dar acum nu mai am nici o problema.
NU IMI MAI PASA DE EL!
Pentru ca stiu ca nu am nici o sansahee hee
Si nu ai cum sa zici,, inseamna ca nu il iubesti"
O BA DA!
DE 7 anibig grin
ZI-i...risca! poate tu o sa castigi.
Ai grija de tine:*

P. S: asigura-te ca tine cat de cat la tine, sa nu devina jenant pentru tine, sa nu rada.

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Mdea, cunosc situatie.
Iti marturisesc, nu-i bine sa-ti fie frica ca te va refuza.Viata merge mai inainte, in fond, iar daca te-a refuzat, atunci vei stii cert ca nu va lega nimic.
Dar ca sa ii arati ca-ti place de el, este foarte simplu.Doar daca ii zambesti cum te pricepi tu mai bine, daca te comporti frumos cu el si daca razi la glumele lui, se va simtii mai mult ca sigur flatat.
Incearca sa pui fraze seducatoare, asta dupa un timp.
Si pe mine ma cheama nicoleta:*
Succes cu misteriosul!:*:*

| Kristinake a răspuns:

Păi de la început încearcă să fiţi doar amici, apoi vezi ce comportament are faţă de tine, şi cum a zis anonimul încercarea moarte n-are!
Baftă! Pa-pa.

| Andreutza96 a răspuns:

Nu risti nu castigi :p
Incearca.nu ai nimic de pierdutwinking
Si daca te refuza asta este.asa a fost sa fie.nu putem sa avem tot ce vrem.nu e sfarsit de lume, mai sunt baieti care o sa-ti place si mai mult decat elwinking.

Bafta :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te refuza nu-i nimic pentru ca incercarea moarte n-are
de ce sa tii in tine?
sau daca nu i-al cu usurelu