| andreeea12345678910 a întrebat:

Iubesc un baiat da nu stiu daca si el ma iubeste ca el mai iubeste si o fata deci ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| SoSecret a răspuns:

Uita-te mereu la el cand el se uita la tine, si daca se uita des si te ignora te place daca nu esti ca si o prietena, a da da tot ce ai mai bun din tine ca sa-l faci sa te placahappy.

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca nu face nimic ca sa fie cu tine e clar ca nu trebuie sa faci nici tuh nimic pentru ca asta ar inseamna ca nu te place.

| Neimportant a răspuns:

Nu eşti hotărâ deloc! Eşti sigură că acest băiat merită iubirea ta? Dacă el mai iubeşte o fată, nu are cum să te iubească şi pe tine. iubirea e în 2 nu în 3.Sinceră să fiu ar trebui să afli mai multe. poţi să`l întrebi sau poţi să renunţi.
Totu sau nimic?

| KaterinaPetrova a răspuns:

Adica nu te iubestehee hee
deci renunta.mai sunt si altii:d

| rapa a răspuns:

Sa il lasi sa nu ii distrugi fericirea

| CrazyGirl2 a răspuns:

Tuh ai vreo 9-10 ani, ase`i? la varasta ta iubire? wow, frate ce a ajuns lumea astaO_o.deci revenind la problema tah...cel mai simplu, intreaba`l.

| andreeea12345678910 explică:

Luluesteluya am 17 ani daca vrei sa stii na 9 10 ani