| Colun_Andreea_1996 a întrebat:

Un baiat ma iubeste dar eu nu-l iubesc si ce trebuie sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| AndyAndii a răspuns:

I spui aceste cuvinte,, mie nu mi place de tine mi cer scuze dar mai bine ma-i lasa in pace,, si cred ca o sa te lase,, ori daca nu merge chestia asta evital, nu ii mai vorbibig grin sper ca te-am ajutat destul.Bafta!

3 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Nu trebuie sa ii spun nimic.Am si eu cativa baieti care sunt in imba dupa mine si nu le spun nimic.Trebuie sa stai cu capul sus si sa il lasi in pace. Daca te intreaba daca vrei sa fi cu el, poti sa ii spui ca nu ca iti place de altcineva si puteti ramane prieteni, nu mai mult.

| GhiocaLidia a răspuns:

Zi ca sentimentul nu este reciproc si va intelege... daca nu intelege zi ca esti cu altcineva...

| Colun_Andreea_1996 explică:

Multumesc