| Ggggggg111 a întrebat:

Iubita mea și-a început viața sexuală alături de mine in urma cu 7-8 luni, ea virgina, de atunci și pana acum are dureri la primul act sexual, la introducere, când ies, oricât de încet as încerca sa ies tot o doare, la al 2 lea al 3 a act e mai Ok dar tot resimte durerea, țin sa precizez ca am ținut cont de preludiu, sunt momente când o simt uda înăuntru si merge bine treaba și alte momente când ma simt strâns in ea, dar am mai întreținut relații sexuale înainte de ea și cu celelalte nu aveam problema asta, este nevoie de un consult medical?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai pus punctul pe '' i '' cum se spune. DA, este nevoie de un consult medical efectual de un medic ginecolog. Doar asa se poate stabili daca vaginul iubitei tale este afectat si daca da, in ce masura. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, consultati un medic ginecolog.

| leny1213 a răspuns:

Nu, eu si prietena mea am avut exact aceeasi problema, totul si-a revenit de la sine dupa cateva luni

| QueenBajdeche a răspuns:

Nu trebuie niciun consult medical, te asigur.