| Geanina25 a întrebat:

Iubitul meu se excita repede :-s. Ieri statea intins cu capul pe mine, cand ma saruta, si nu se mai oprea, urmate de niste mangaieri si s-a excitat... Acuma 3 zile am fost cu el cu masina, s-a suit peste mine si mi-a zis ca numai rezista, tremura tot de acolo s-a ajuns sa facem dragoste. E bine ca se excita asa de repede din niste saruturi?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este bine, orice barbat care isi doreste partenera se excita de la sarutari.

| scarletjo a răspuns:

Este ceva normal ca un barbat sa se excite asa repede.

| yourfriend111 a răspuns:

Pai depinde...
Daca pe tine te deranjaza e rau.
Daca iti face placere e bine.
Daca nu te deranjaza dar nu iti face placere spune-i: "Nu acum"

| ZyReXe a răspuns:

Inseamna ca nu poate rezista fara tine te iubeste asa de mult incat se exista poate doar cand te vede.
Da si este absolut normal nu ii nimic grav.

| neutrino a răspuns:

Un alt mod de a pacali o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- e bine; asta inseamna ca tu-l exciti; da vezi, ca dupa ce trece faza cu sexul, s-ar putea sa se plictiseasca de tine si sa ia pe alta

| Cozzmy13 a răspuns:

Dap inseamna ca te iubeste stai linistita in cel mai rau caz vrea doar sa o puna cu tine! noroc!

| miruna854 a răspuns:

El te iubeste foarte mult si ar vrea sa-ti dovedeasca asta ori de cate ori are ocazia!

| rebecca987 a răspuns:

Fiecare om este diferit.Si nu cred ca asta se poate schimba.Probabil si tu il provoci smugsmug ..ca nu prea are cum sa se excite asa simpluwinking ..asa e el, nu ai ce sa faci.trebuie sa te obisnuiesti cu el :*

| Aranida a răspuns:

Depinde de ce crezi tu, este normal sa se excite asa repede deoarece te doreste foarte mult.

| floriibz a răspuns:

Tu ar trebui sa te simti bine ca se excita numai din saruturi..asta e dovada ca te iubeste si ca te vrea.Nu inteleg. ce nu iti convine?