| Beatrice51 a întrebat:

L-am intrebat de vorba de mai multe ori, dar nu mi-a raspuns, ce sa fac? ( menionez ca imi place foarte mult de el si nu vreau sa renunt )

Răspuns Câştigător
| Kidutz970523 a răspuns:

Auzi,am fost si eu in acceiasi situatie,daca continua asa si nu te baga in seama lasa-l in pace si iti va simti lipsa, daca e asa cum cred eu, daca e cumva unul din cei care se cred prea tari pentru generatia asta, nu il mai baga in seama, dar daca vrei sa vb mai mult baga id asta dan_boss_tgv.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In final tot vei renunta mai ales atunci cand vei realiza cu adevarat ca nu te vrea

| cristiiiiiii a răspuns:

Daca nu iti raspunde nu cred ca ai pentru ce sa lupti...este evident ca el te ignora total

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca atunci cand un baiat nu-ti raspunde, inseamna ca nu este interesat de tine, adica nu te place. Poti sa te dai cu capul de pereti si cu fundul de pamant, degeaba, nu-l poti castiga, decat eventual, pentru o aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ii place de tine ori nu te aude sau nu intelege ce spui, dar incearca sa-l intrebi tare si clar de ce nu vorbeste cu tine.

| Beatrice51 explică (pentru anonim_4396):

L-am intrebat de vorba pe facebook, nu in fata :p