| TheCunningHam a întrebat:

La 12 ani faca ma masturbez ar trebui sa iasa sperma? (mie nu imi iese)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece gonadele tale nu au ajuns inca la maturitate, se va intampla intr-un viitor deocamdata incert. (1-2 ani)

6 răspunsuri:
| hellokityy a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa te joci cu masinutele, nu sa te masturbezi. Vezi-ti de copilarie si de placerile ei, nu de placerile trupesti!

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat. Mai întâi va fi doar lichid seminal, limpede. Sperma va apărea abia pe urmă. Cam peste câteva luni, sau maximum 2-3 ani. (puțin probabil să dureze chiar așa mult, totuși).

| frostxtq a răspuns:

Pe la 13 jumate sau 14 ani o sa inceapa.

| tr3ig a răspuns:

Ti-au dat *******? ca sa iti iasa si sperma?