| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Dezvirginarea doare mai tare la fate sau la baieti?

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Nu speriati fatawinking depinde de baiat, printeso adica daca baietul stie ca esti virgina te ia usor si nu-ti curge sange daca e unul care te ia tare o sa te doara... daca e un baiat p care il iubesti si incredere in el si stie ca esti virgina te va comporta frumos cu tine si va fi o amintire de neuitatwinking

13 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Crec la fete, pe mine nu m-a durut deloc

| lovenotsex a răspuns:

Doare si la baieti, dar nu e acelasi fel de durere.Ptr ca la fete este acea penetrare care este dureroasa. Dar parerea mea este ca evident doare mai tare la fete...

| mihaela_7412 a răspuns:

La fete

| Slow a răspuns:

Nu sunt baiat sa iti spun exact, dar in generala era un baiat, de felul lui obsedat de sex. Ducand lipsa de fete, se satisfacea singur...de vreo catvea ori pe zi straight face "Cica", a mers asa departe pana cand si-a rupt acea pielita pe care o au baietii in varful "podoabei". Mi-a zis sa nu ma mai plang ca sunt fata, ca si la ei doare laughing
Oricum, chiar daca ii doare si pe baieti, eu zic ca la noi durerea e mai mare... rolling eyes

| Bianca_2742 a răspuns:

La fete!

| Opt1k a răspuns:

Nu sunt fata asa ca nu pot sa spun cat de tare doare la ele...la baieti doare dar nu asa tare. e suportabil!

| resp3ct a răspuns:

Cu siguranta doare mai tare la fete.

| Dania Meitoiu a răspuns:

Nu stiu sigur pentru ca eu sunt inca virgina, dar dupa spusele celorlalti cred ca este aproape aceeasi durere si la fete, si la baieti.

| Cristina_7964 a răspuns:

Mai tare la fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum a zis si byencutzza conteaza si cu cine o faci daca baiatu e un badaran fara experienta o doare pe fata daca stie cum so inmoaie sa simta ca se topeste si sa doreasca treaba nu exista nici cea mai mica durere ori cum sangereari apar dar nu e obligatoriu sa apara imediat dupa penetrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Damian dau raspunsul, doare si la baieti dar nu ca la fete tu ai spus ca nu ai simtit nimic Sunt sigur tiai rupt-o cu mana ta sau poate asa te-ai nascut baiatule fara tu esti h...t. pooop fetele

| Fatyn97 a răspuns:

Doare la fete, si chiar apar sangerari

| OverTheLimit10 a răspuns:

Unii zic ca la fete... dar daca ai stii cum doare la baieti ti-ai schimba parerea laughing