| cocomero a întrebat:

La baieti le plac fetele mai plinute sau mai slabe? 60-65kg e normal la 1. 71 inaltime?

Răspuns Câştigător
| Antoooonia a răspuns:

O intrebare buna.Majoritatea baietilor zic mama trebuie sa am o fata slaba si cu forme bune.NU asta da dovada ca acel baiat nu te iubeste pentru firea ta, persoana ta si cine esti si sta cu tine pentru corp.Altceva nu-l intereseaza. 60-65 kg e normal la inaltimea ta este chiar ff normal; sa-ti mai zic o chieste, toti baietii vor sex rar intalnesti unii care nu vor asta ci cunosc o persoana care chiar ma pot baza, toti vor sex cu fete slabe dar mai sunt si unii care nu le plac fetele slabe ci alea grasute. Dar cum zice mama toate au o gaura asa ca nu conteaza cum arati conteaza ce ai pe dinauntru. Bafta:*

| KeporLove a răspuns (pentru Antoooonia):

Aceia se caracterizeaza foarte simplu Cocalari sau Opsedati sexual!
Am mentinut si mentin ideea ca o fata trebuie sa fie frumoasa la aspectul moral, chip, voce dupacea formele corporale!

| Antoooonia a răspuns (pentru KeporLove):

Da e foarte normal asa. Uite si tu dai un aspect prin vorbele tale.Esti baiat dar nu cred ca te intereseaza numai asta, Bine zis cocalari sau obsedati. Vb ta... o fata trebuie sa fie frumoasa prin frumusetea faciala, comportamentul, si multe altele si pe ultimul loc bine inteles corpul

9 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Nu stiu eu am 1. 76 si am 58 de kg.
Dar tu ai o inaltime buna nu cred ca esti plinuta pentru inaltimea ta daca asta vrei sa afliwinking

| eluboy13 a răspuns:

Esti o scumpa!

| BadLuckBryan a răspuns:

Slabe si inalte big grin

| Cosmotel a răspuns:

Numai bun asa big grin

| GigiPleaca a răspuns:

Toti avem gusturi diferite
Deci mereu o sa fie cineva care o sa te placa si cineva care nu o sa fac acest lucru.
Cel mai bine sa fii increzatoare sa nu iti pierzi niciodata cumpatul rabdarea si cel mai bine sa fii mereu optimista.

| AntoniiiaxD a răspuns:

Da happy, e foarte normal.

| ddorian a răspuns:

Slabe si înalte big grin