| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

La ce marime un penis ajunge sa raneasca femeia/ sa ii produca dureri in timpul actului sexual?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pe la 25 cm, asta in masura in care este si gros.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic nu exista un penis uman care sa fie atat de enorm sau de gigantic incat sa raneasca sau sa provoace vaginului rupturi musculare sau leziuni daca vaginul este foarte bine lubrifiat si de asemenea penetrarea se face cu suficienta atentie, tandrete si finete.

| corbulalbrosu a răspuns:

Femeile (chiar multe la numar ) din viata lui Stefan Banica jr, sau a fotbalistilor Adrian Cristea, Banel Nicolita Florin Prunea si Ousmane N'Doye au intretinut conform reporterilor de la diferite publicatii, partide de sex "incendiare" si "de neuitat" asta in conditiile in care primii trei nominalizati au penisurile masurate pe bune de circa 25 de cm iar F.Prunea si O. N'Doye au penisul fiecare de 30 de cm. Citeste si te cruceste :)) http://www.libertatea.ro/......ce-1389900

| vocea a răspuns:

30 de cm iti spun eu.

| AlexCristi97 a răspuns:

Si marimea vaginului difera deci e greu de spus... Daca femeia nu e excitata si o fortezi cred ca ii poti provoca dureri si cu un penis de 13-15 cm.