| anonim_4396 a întrebat:

La ce te gandesti cand vezi un baiat de aproape 16 ani(fara prietena) timid, la locul llui(fara discoteci, cluburi, fumat etc)cu simtul umorului si mai se intimideaza cand vede o fata sau il intreaba ceva, cu simtul umorului?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata nu crede nimic, tot incearca sa-ti atraga atentia, sa se bage cu tine in seama. Incearca sa vorbesti mai des cu colegele tale de clasa si stai prin preajma lor, ca poate are efect impotriva timiditatii sau mai poti incerca ceva: du-te prin oras si prima fata pe care o vezi (necunoscuta) vorbeste cu ea, astfel nu te faci de ras (poate n-o mai vezi niciodata) si capeti incredere in tine (dar sa fii singur ca sa nu fii subiect de amuzament).

| dru1darius a răspuns:

Un baiat cu capu pe umeri, cu cei 7 ani de acasa, doar ca toate astea se pot schimba intr-o secunda, incearca sa fi mai increzator in tine, incearca sa fi asa si pe cand mai cresti

| fxdhtgdjj a răspuns:

Un baiat la locul lui, mie imi plac baetii de tipu big grin, dar totusi '' sa te intimidezi cind vorbesti cu o fata '' incearca sa-ti capeti incredere. Eu la fel nu sunt foarte vorbareata depinde '' ce'' si ''cu cine'' discut. Bafta! happy

| bakero a răspuns:

Ma gandesc ca fiecare din noi a trecut sau trece prin etapa asta a vietii si fiecare are trairi, jena, succese, insuccese etc happy

| little1man1adrian a răspuns:

Stai linistit cam asa eram si eu la varsta ta. si uite acum am 17 ani si fumez. sambata de sambata prin cluburi, am prietena de 8 luni. trebuie sa-ti gasesti un anturaj. pe mine prietena m-a ajutat foarte mult sa ma schimb, baftawinking