| Bestialalori a întrebat:

La ce varsta ai facut dragoste prima data?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

19 ani, im the bestwinking

| RXN a răspuns:

Irelevant.La o varsta la care sa fie si legal, si ok din punct de vedere medical, oricum.Totusi,de asta nu poti dormi tu noaptea?happy

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Maaaaa, daca zic ca la 21, o sa par extrem de inapoiata...asa ca mai bine nu zic...

| Savy a răspuns:

Raspunsurile pe care o sa le primesti:
- baietei cu puf: "la 4 ani, sa mor eu, is bazat, cel mai cel"
- fetite satule: "inca sunt virgina" sau "am 12 ani si sunt sexperta"
La ce te asteptai?

| Ana a răspuns:

Am aproape 18 ani si n-am facut-o, poate in viitorul apropiat happy

| vOdK a răspuns:

La 8 ani :X

| vOdK a răspuns:

La 87 de ani laughing

| Anonim_7591 a răspuns:

Buna,
Uite raspunsul la intrebarea ta este destul de personal de aceea sper ca nu ai asteptari prea mari.

Din punct de vedere al sanatatii, cel mai indicat este sa iti incepi viata sexula la varsta de peste 18 ani, desii nu sunt riscuri prea mari nici la 17.
In mod normal, sunt putini care isi respecta atat sanatatea incat sa astepte pana la varsta indicata de medici si isi incep viata sexuala mult mai devreme... unii dintre acestia chiar la varste foarte fragede [ 12-13-14 ani] si risca sa contacteze multe boli, de asemenea sistemul imunitar si organismul sunt dereglate datorita actului sexual, asa ca pe durata vieti pot aparea diverse boli.
Chiar daca este mai demodat sa incepi la o varsta mai inaintata este mult mai sanatos

Sper ca te-am ajutat cat de cathappy

| CAMELEON07 a răspuns:

Am app 16 ani, nu am facut-o si nu cred ca o sa o fac prea curandwinking

| Puff9222 a răspuns:

Cu 3-4 luni inainte sa implinesc 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios vorbesc doar m-am masturbat. shhhh! la varsta de 6 ani.